Пятница, 27 Октябрь 2017 12:57

ВІННИЦЯ: ЗНОСЯТЬ ПАМ'ЯТНИК ШЕВЧЕНКУ!

Сьогодні Вінницька міська рада проголосувала за демонтаж погруддя Тараса Шевченка, встановленого в ході Революції Гідності на центральній площі міста (сьогодні Площа Героїв Небесної Сотні).

Треба сказати, що Тарас давно "муляє очі" вінницькій владі, контрольованій паразитарним збродом на чолі з Володею Гройсманом. Раніше вони роками вперто відмовлялися встановити на центральній площі міста (Театральній) повноцінний пам'ятник Тарасові (фото 4). До них у 2011 з цього приводу навіть звертався Світовий Конгрес Українців. Взимку 2014 активісти самостійно встановили погруддя на Театарльній (фото 1,2). Але влада зробила новий хід: поставила у березні 2014 жалюгідну садово-паркову пародію у дворі Краєзнавчого музею (фото 3), і тепер вважає, що пам'ятник у Вінниці "ніби як є".

Вважаю, що необхідно встановити ЦІЛОДОБОВЕ ЧЕРГУВАННЯ біля погруддя на площі і охороняти Кобзаря. Знаю, що туди обов'язково прискочуть тітушки з ГО "Гепард", Муніципальна поліція, завсідники боксерських клубів з відбитими мізками та інші посіпаки Вінницького мафіозного клану. Але боротися треба!

Шевченко є автором моєї улюбленої поеми "Гайдамаки" та інших творів, що в поетичній формі зображують відносини Українців з іншими народами на нашій території, зокрема рядків:

"Розiйшлися гайдамаки,
Куди який знає:
Хто додому, хто в дiброву,
З ножем у халявi,
Жидiв кiнчать. Така й досi
Осталася слава."

Певно, тому інорідне кодло, що керує тепер з Вінниці всією Україною, так ненавидить пророка українського націоналізму. Сподіваюсь, це їх останній акорд.