«Дитина проковтнула металевий гачок» — вінничанка


Іноді, ставлячи дороге "залізо" для вирівнювання зубів можна зіштовхнутись з неприємностями. Адже навіть дотримуючись усіх рекомендацій лікаря, залізні гачки мають властивість ламатись, шо може призвести до фатальних наслідків. З подібними проблемами стикаються і вінничани. Як вберегти своє здоров’я та чому краще надавати перевагу у такому делікатному питанні, дізнавалась кореспондентка Vlasno.info.

Об этом сообщает http://iposs.net

vinnychany skarzhatsya na plastyny dlya vyrivnyuvannya zubiv 1

Нещодавно вінничанка, яка не побажала називати своє ім’я, в одній із місцевих спільнот розповіла свою історію: "Кілька днів тому із моєю дитиною сталась неприємна ситуація. Вона пила чай через трубочку і раптово щось проковтнула. Як виявилось, це була деталь від тієї злощасної пластинки. В мене був шок, адже ми не знали що робити і куди бігти. То добре, що та деталь не застрягла в горлі і дитина не задихнулись. Але ж в когось може бути і таке. Дні очікування та два рентгени. Однак, на щастя, все закінчилось добре."

vinnychany skarzhatsya na plastyny dlya vyrivnyuvannya zubiv 2

— При неправильному використанні будь-яка річ може нести загрозу. Так само і тут. Там звичайно є гачки, але пластини зазвичай не ламаються до дрібних деталей, принаймні дуже рідко. Зазвичай псуються лише великі деталі, які не несуть загрозу, — розповідає тимчасово виконуюча обов’язки директорки Комунального некомерційного підприємства "Вінницька міська клінічна стоматологічна поліклініка" Луїза Малиш.

vinnychany skarzhatsya na plastyny dlya vyrivnyuvannya zubiv 3

Однак на гарячій лінії захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області кажуть, що цьогоріч надходили як мінімум дві скарги на стоматологічні послуги з подібною проблемою: "Варто пам’ятати, що на все потрібні документи. Адже часто люди йдуть невідомо куди, а потім скаржаться. І скарги зазвичай на власників будівель, оскільки самі навіть не знають як звати того стоматолога. Або ж лікар працює неофіційно. Тому на все потрібно мати документи, навіть після звичайного походу до дантиста."

Фото: kds.ua


Джерело статті: “http://vlasno.info/spetsproekti/1/health/item/32659-dytyna-prokovtnula-metalevyi-hacho”