Пятница, 06 Октябрь 2017 00:00

Мирослава Гонгадзе позбавлена права представляти свої інтереси в суді у справі про вбивство її чоловіка Избранное

Мирослава Гонгадзе позбавлена права представляти свої інтереси в суді у справі про вбивство її чоловіка
Мирослава Гонгадзе позбавлена права представляти свої інтереси в суді у справі про вбивство її чоловіка

31 травня Вищий спеціалізований суд України відсторонив багаторічного адвоката Мирослави Гонгадзе Валентину Теличенко від права представляти інтереси журналістки в судовому процесі у справі касаційного провадження за обвинуваченням екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача у вбивстві Георгія Гонгадзе. Журналістка відстоюватиме свої права у Європейському суді.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Учора колегія касаційного суду на чолі з головуючою Марчук Наталею Олегівною незаконно та в порушення моїх прав як потерпілої позбавила мене можливості представляти мої інтереси в судовому процесі у справі касаційного провадження за обвинуваченням Пукача в умисному вбивстві Георгія Гонгадзе. Відсторонення Валентини Теличенко, як мого представника, вважаю безпідставним та незаконним і я планую подати скаргу до Вищої Ради юстиції та буду шукати захисту своїх прав у Європейському суді з прав людини», – написала вона.

Пані Гонгадзе також нагадала, «що Україна досі не виконала попереднє рішення у справі Гонгадзе проти України, не завершила навіть судовий процес над Пукачем».

«За понад пів року суд не спромігся розпочати судові слухання у цій справі і це викликає підозру, що справа затягується умисно. Нагадаю, суддя Марчук Наталія Олегівна є кандидатом до Верховного Суду України», – додала журналістка.